Research Studio

TEDU Research Studio

Research Studio (RS), TED Üniversitesi'nde sürdürülen akademik projelerde görev alan araştırmacılara verimli bir çalışma ortamı sunmayı amaçlayan bir açık ofis ve etkinlik alanıdır.

Açık ofis alanından özellikle TEDÜ öğretim üyeleri ile birlikte dış kaynaklı projelerde çalışan bursiyerlerler faydalanmaktadır. RS sadece TEDÜ’de bulunan dış kaynaklı projelerin bursiyerlerinin kullandığı bir alan değildir. Bir dış kaynaklı projeye bağlı olmaksızın belli bir konu hakkında öğretim üyeleri ile yakın olarak çalışan öğrenciler/araştırmacılar da RS’den yararlanabilmektedir. RS'de aynı anda 24 araştırmacı çalışabilmektedir. 

RS alanında ayrıca toplantı ve seminer gibi etkinlikler de düzenlenebilmektedir. RS içerisindeki seminer oturumu düzeni ile aynı anda 40 kişiyi barındırabilecek etkinlikler gerçekleştirilebilir.

Research Studio alanın yanında ayrıca kapalı bir toplantı odası bulunmaktadır. En fazla 8 katılımcıyı barındırabilen bu oda, özellikle bilimsel araştırmaya ilişkin konularda yoğun toplantılar gerçekleştirmek isteyen kullanıcılara ayrılmıştır. 

Research Studio, TED Üniversitesi Yerleşkesi G Blok çatı katında 310 numaralı salondadır. 

 

Research Studio'dan faydalanmak isteyen kullanıcıların doldurması gereken Kayıt Formu'na ulaşmak için tıklayınız.

Toplantı ve etkinlik düzenlemek için  0312 585 00 97 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.